Synchro Night 2019 – Helsingin Taitoluisteluklubi
You are currently viewing Synchro Night 2019

Synchro Night 2019

Joukkueemme esiintyvät seuraväelle Synchro Nightissa Helsingin jäähallin harjoitushallissa perjantaina 15.11.2019 Synchro Nightissa meille esiintyy yhdeksän seuramme joukkuetta ja näemme kauden uudet kilpailuohjelmat. MiniSparkles, tulokkaat PepperMints, minorit MiniMints, minorit Novettes, SM-noviisit Finettes, SM-noviisit Team Fintastic, SM-juniorit Helsinki Rockettes, SM-seniorit JääLeidit, aikuiset Best Before, Masters Tapahtuma alkaa klo 19 ja paikkana on Helsingin jäähallin harjoitushalli jonne sisäänkäynti on jäähallin takaa pallokenttien puolelta. Tervetuloa! Huomaathan, että perjantaina liikkuminen omalla autolla Nordiksen liepeillä on haastavaa. Areenalla on liigaottelu HIFK-Saipa ja sen lisäksi Sonera Stadiumilla on EM2020 Suomi-Liechtenstein karsintaottelu joka taitaa olla loppuunmyyty. Koko tienoo tulee olemaan aikalailla tukossa eikä pysäköintitilaa hevin löydy. Suosittelemme liikkumista julkisilla.